Starvsfólk/lærarar

Jón Højsted
Skúlastjóri

21 14 87
jon.hojsted@skulin.fo

 

Anna Rúna Jakobsen
Varaskúlastjóri

22 14 07
anna.runa.jakobsen@skulin.fo 

Annika Poulsen
Lærari

25 45 88
annika.heinesen@skulin.fo 

Arnar Dam
Lærari

 

Asbjørg Jacobsen
Lærari

28 24 26
asbjoerg.jacobsen@skulin.fo 

Birgit Rønne Hansen
Lærari og støddfrøðisvegleiðari

22 51 05
birgit.roenne@skulin.fo

Erla Leitistein í Húsinum
Lærari

72 13 88
erla.i.husinum@skulin.fo 

GUNNVÁ DAM
Lærari og lesivegleiðari

72 15 68
gunnva.dam@skulin.fo 

Hallbjørg Fríálvsdóttir
Lærari

21 88 83
hallbjoerg.frialvsdottir@skulin.fo 

Ingibjørg Reinert
Stuðul

26 19 54

Iris Johnsson
Lærari í barsilsfarloyvi

58 05 76
iris.p.johnsson@skulin.fo

Jákup Dam
Lærari

28 45 19
jakup.dam@skulin.fo

Jeanette Poulsen
Lærari og skúlavegleiðari

50 43 64
jeanette.poulsen@skulin.fo 

 

Kári Durhuus
Lærari

58 04 35
kari.durhuus@skulin.fo 

Marin Joensen
Lærari

27 43 98
marin.joensen@skulin.fo 

Marin Elisabeth Johannesen
Lærari

28 63 67
marin.elisabeth.johannesen@skulin.fo

Sólvá Vang
Lærari

27 24 94
solva.vang@skulin.fo 

Trygvi Samuelsen
Lærari

28 14 68
trygvi.samuelsen@skulin.fo