Starvsfólk

Jón Højsted
Skúlastjóri

21 14 87
jon.hojsted@skulin.fo

 

Anna Rúna Jakobsen
Varaskúlastjóri

22 14 07
anna.runa.jakobsen@skulin.fo 

GUNNVÁ DAM
Lærari og lesivegleiðari

72 15 68
gunnva.dam@skulin.fo 

Jákup Dam
Lærari

28 45 19
jakup.dam@skulin.fo

Kári Durhuus
Lærari

58 04 35
kari.durhuus@skulin.fo 

Hallbjørg Fríálvsdóttir
Lærari

21 88 83
hallbjoerg.frialvsdottir@skulin.fo 

Fríðbjørg Hammer
Farloyvi

58 19 01
fridbjoerg.hammer@skulin.fo 

Karin Hammer
Serlærari

21 12 90

karin.hammer@skulin.fo

Birgit Rønne Hansen
Lærari og støddfrøðisvegleiðari

22 51 05
birgit.roenne@skulin.fo

Annika Poulsen
Lærari

25 45 88
annika.heinesen@skulin.fo 

Erla Leitistein í Húsinum
Lærari

72 13 88
erla.i.husinum@skulin.fo 

Asbjørg Jacobsen
Lærari í farloyvi

28 14 16
asbjoerg.jacobsen@skulin.fo 

Marin Joensen
Lærari

27 43 98
marin.joensen@skulin.fo 

Marin Elisabeth Johannesen
Lærari

28 63 67
marin.elisabeth.johannesen@skulin.fo

Iris Johnsson
Lærari í barsilsfarloyvi

58 05 76
iris.p.johnsson@skulin.fo

Jeanette Poulsen
Lærari og skúlavegleiðari

50 43 64
jeanette.poulsen@skulin.fo 

 

Ingibjørg Reinert
Stuðul

Trygvi Samuelsen
Lærari

28 14 68
trygvi.samuelsen@skulin.fo 

Guri Tórsdóttir
Lærari

59 28 80
guri.torsdottir@skulin.fo 

Sólvá Vang
Lærari í farloyvi

27 24 94
solva.vang@skulin.fo